Trenger du en robust kvalitetsbåt i aluminium?

Kontakt oss i dag for mer informasjon om hvordan og hva vi kan levere.

KONTAKT OSS DIREKTE:

Administrerende Direktør

Arild Tjelle

  957 41 227
E-post: arild@promek.no

Administrasjonsjef / Økonomi / HR

Simone Timm Nicola

  476 33 019
E-post: simone@promek.no

Operasjonssjef

Svein Ivar Flataukan

  915 77 032
E-post: svein@promek.no

Logistikksjef

Oddgeir Lura

  401 08 391 
E-post: oddgeir@promek.no

Salg- og Markedssjef

Stig Rune Nørbech

 918 44 788
E-post: stig.rune@promek.no

HMS- og Kvalitetsleder

Stig Liljedal

  918 67 384
E-post: stig@promek.no