top of page

KONTAKT

Kontakt oss direkte eller
bruk skjema under.

NY ARBEIDSBÅT?
Kontakt Salg- og Markedssjef

Stig Rune Nørbech

Tlf.: +47 918 44 788
E-post: stig.rune@promek.no

Daglig leder

Simone Timm Nicolai

+47 476 33 019


simone@promek.no

Produksjonssjef


Helge Michal Tyrhaug

 

+47 911 88 570

helge@promek.no

Logistikksjef

Oddgeir Lura

 

+47 401 08 391

oddgeir@promek.no

Ettermarked

Svein Ivar Flataukan

+47 915 77 032

svein@promek.no

HMS- og Kvalitetsleder

Odd Gunnar Sørøy

+47 977 76 609


odd.gunnar@promek.no

Takk for at du sendte inn!

bottom of page